Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Instagram czyli miejsce publikowania “chwil”  

Internet każdego dnia zasypuje masa zdjęć publikowanych na instagramie przez licznych użytkowników aplikacji. Głównym założeniem platformy od początku jej działania było dzielenie się “chwilami”. Instagram umożliwia wykonanie pełnej obróbki zdjęcia od zmiany struktury po nakładanie korygujących filtrów. Wszystko aby nasze zdjęcie prezentowało się jak najlepiej.

Fajne zdjęcia na Instagramie można szybko wypromować dzięki kupowaniu like na Instagram. W tym celu polecamy ofertę Wypromowani i Instagram Like już od 0,99zł.

https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/

Jakie zastosowanie ma instagram i co możemy na nim pokazać

 Platforma ta jest miejscem które z czasem poza aspektem rozrywkowym zyskało również charakter miejsca w którym można zarobić i to niemałe pieniądze. Osoby które w serwisie zyskały większą popularność reklamują tam produkty znanych firm a z każdego publikowanego zdjęcia pozyskują uzgodniony wcześniej profit. Sami właściciele działalności zakładają tam konta promując w ten sposób swój towar bądź usługi. Instagram daje nam łatwy sposób dotarcia do szerszego grona odbiorców  za czym idzie również możliwość pozyskania nowych klientów. 

Jak w dzisiejszych czasach wyróżnić się  na instagramie?  

Pomijając aspekt czysto biznesowy instagrama zalewa fala schematycznie powtarzających się zdjęć. Motywy najczęściej przewijające się przez profile użytkowników to jedzenie, podróże, zdjęcia nowo zakupionych rzeczy. Niestety można uznać że większość z nich niczym się od siebie nie różni. Jeśli instagrama oblegany jest przez mało wartościowe treści doceniane stają się te które w jakiś sposób przedstawiają autentyczność. 

Oryginalne i doceniane zdjęcia

 Przykładami oryginalnych zdjęć na instagramie są te biorące udział w konkursach takich jak  Photobox. Zdjęcia, które zdobywają wyróżnienia na podobnych przedsięwzięciach w większości przykuwają oko, mają ciekawą paletę kolorów i często przedstawiane na nich sytuacje są jak wycięte momenty z życia. Wyróżniają się wśród innych fotografii zamieszczanych na platformie.  Instagram to miejsce na którym zaprezentować możemy wszystko od produktów po pokazywanie naszych zainteresowań. Mamy, więc duże pole do popisu i zawsze znajdzie się ktoś kto doceni tematykę naszego profilu. Pomysły nie biorą się znikąd –  Zawsze potrzebna jak jakiegoś rodzaju inspiracja a świetnym  miejscem, gdzie można ją znaleźć jest sam instagram. 

Ranking Najlepszych zdjęć na Instagramie 

Dynamiczny kadr ukazujący widok z lotu ptaka. Przedstawiona on śladów płynącej Łodzi zdjęcie zostało docenione w konkursie Photobox w kategorii sport. 

Autor @bam_perspectives

Na tym zdjęciu szczególną uwagę przykuwają kolory. Mimo przedstawienia deszczowego dnia fotografia emanuje ciepłymi barwami z tętniącego życiem miasta. 

Autor @ANDRESSON.PHOTOGRAPHY

Na tym zdjęciu pokazane zostało ciekawe miejsce. Fotografia wykonana została w trakcie podróży widok można uznać za niesamowity a brak przechodzących w tle  ludzi z pewnością dodaje mu wiele uroku. 

Autor @AARONJENKIN

Powyższe zdjęcie śmiało można uznać za bardzo naturalne. Przedstawiona ono ludzi uchwyconych w ruchu na jednej z plaż szczególną uwagę zwraca tutaj miejsce  w jakim zostało wykonane. 

Autor @BLU3WILLOW

Na koniec mamy kadr zaparowanej szyby zza niej ukazuje się twarz mężczyzny a całość wygląda bardzo artystycznie.

Autor @GFLANDRE

 Najlepsze zdjęcia na instagramie 

Nikt z nas nie stanie się profesjonalnym fotografem w jeden dzień używając kilku podstawowych trików. Warto jednak zwracać uwagę na detale nie sugerując się jedynie obecną modą. Duże znaczenie ma co prawda dobry sprzęt jednak szczegóły często okazują się kluczem do sukcesu. Przedstawiliśmy  kilka najlepszych zdjęć na instagramie według nas. Propozycje, którymi można się zainspirować także na swoim profilu jednocześnie dodając do nich coś od siebie. Ciężko wyróżnić się na tle tak licznej  konkurencji jaką mamy publikująć na instagramie. Jednak zdjęcia, które swoją oryginalnością zwracają na siebie uwagę zawsze znajdą docenienie wśród odbiorców. 

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: